Yasal Bilgi
Bu web sitesini kullanmadan önce lütfen aşağıdaki yasal bilgiyi dikkatlice okuyunuz.

Bu web sitesi ve bağlantılarını kullanarak, bu web sitesine ilişkin aşağıdaki yasal bilgileri (ve içerdiği ilkeleri) anlayıp kabul ettiğinizi beyan etmektesiniz. Bu şartları kabul etmiyorsanız, bu web sitesine erişmekten kaçınmanızı rica ederiz.

fatosdemirbag.com burada yer alan yasal bilgileri her zaman değiştirme hakkını saklı tutar, bu durumda kullanım zamanındaki en son versiyon geçerlidir.

Bağlayıcı olmayan teklif
Bu web sitesi şirketimiz ve hizmetleri hakkında bilgi vermek amacını taşımaktadır. Bu web sitesine bir kullanıcının erişimi fatosdemirbag.com ile bir sözleşme ilişkisi teşkil etmez. Yayınlanan araçlar bir teklif talebi ya da teklif oluşturmaz. Bu web sitesindeki bilgiler bağlayıcı karar alma araçları veya danışılan konulara ilişkin bağlayıcı yanıtlar değildir, bu bilgilere dayanarak istihdam ile ilgili ya da diğer kararlar alınmamalıdır.

Telif hakkı ve diğer mülkiyet hakları
fatosdemirbag.com web sitesinin tüm içeriği saklı tüm haklarıyla birlikte telif hakkı korumasına sahiptir. fatosdemirbag.com (sahibi) logosu tescilli bir ticari markadır. fatosdemirbag.com web sitesine erişim, indirme ya da bu websitesini ya da bölümlerini kopyalama kullanıcıya içerik, yazılım, tescilli ticari marka ya da web sitesinin diğer unsurlarına dair hiçbir hak vermez. Bu websitesinin, fatosdemirbag.com logosunun veya bölümlerinin fatosdemirbag.com’nin ön onayı olmadan kamusal veya ticari amaçlarla değiştirilmesi, kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır.

Sorumluluk
fatosdemirbag.com bu web sitesinde yayınlanan içeriğin güncel, tam ve doğru olmasını sağlamak için her türlü çabayı sarfetse de, bu bilgilerin güncelliği, doğruluğu veya tamlığı garanti edilemez. Bu web sitesindeki bilgiler sadece genel bilgi amaçlıdır. Tahmin niteliğine sahip geleceğe yönelik olayları içerebilir. Bu ifadeler yalnızca belirli bir zamanda bir durum değerlendirmesini yansıtmaktadır.

Bu web sitesinin içeriği herhangi bir söz ya da garantiyi içermez. fatosdemirbag.com bu web sitesinde verilen bilgi ve materyallere erişim, bunların kullanılması veya yanlış kullanılması, bağlantının uygunsuz kullanılması veya teknik arıza, ya da bağlantılı web sitelerine erişimden kaynaklanan, ihmal ve üçüncü taraflarla karşılıklı sorumluluk dahil olmak üzere, doğrudan veya dolaylı zararlardan sorumlu değildir. Ayrıca, bağlantılı web sitelerinin içerikleriyle ilgili garanti verilmez.

fatosdemirbag.com assumes no responsibility and provides no guarantee that its website functions are available continuously without interruption or error-free, that errors are rectified, or that the website or the respective service is free of viruses or other damaging elements.